NODN – o nas

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

AKADEMIA DOSKONALENIA

Szkolenia dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty

NODN Akademia Doskonalenia

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli – Akademia Doskonalenia organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla przedszkoli oraz szkół w formie stacjonarnej i online. Tematy szkoleń oraz program dostosowane są do indywidualnych potrzeb placówki. Naszym głównym celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności oraz wspieranie wiedzą i doświadczeniem codziennej pracy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i wychowawców.

Specjalizujemy się w tematach szkoleniowych z zakresu m.in. prawa, zarządzania, metodyki oraz dydaktyki, przedstawiając innowacyjne metody pracy, które pomożemy wdrożyć w Państwa placówce. Oferta szkoleń oświatowych została przygotowana w oparciu o kierunki polityki oświatowej ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz na podstawie diagnozy potrzeb nauczycieli.

Dzięki wysokim standardom organizowanych szkoleń, wdrożonym procedurom kontroli wewnętrznej, ewaluacji oraz szczegółowemu systemowi monitorowania jakości nasz ośrodek otrzymał akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Pobierz potwierdzenie wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Szyjemy szkolenia na oświatową miarę. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do wszystkich Twoich wymagań.