NODN – o nas

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

AKADEMIA DOSKONALENIA

Szkolenia dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty

NODN Akademia Doskonalenia

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli – Akademia Doskonalenia organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla przedszkoli oraz szkół w formie stacjonarnej i online. Tematy szkoleń oraz program dostosowane są do indywidualnych potrzeb placówki. Naszym głównym celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności oraz wspieranie wiedzą i doświadczeniem codziennej pracy dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i wychowawców.

Specjalizujemy się w tematach szkoleniowych z zakresu m.in. prawa, zarządzania, metodyki oraz dydaktyki, przedstawiając innowacyjne metody pracy, które pomożemy wdrożyć w Państwa placówce. Oferta szkoleń oświatowych została przygotowana w oparciu o kierunki polityki oświatowej ustalone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz na podstawie diagnozy potrzeb nauczycieli.

Dzięki akredytacji Wielkopolskiego Kuratora Oświaty uczestnicy naszych szkoleń mogą skorzystać z dofinansowania doskonalenia zawodowego nauczycieli, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 stycznia 2019 r.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Szyjemy szkolenia na oświatową miarę. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dostosowaną do wszystkich Twoich wymagań.